Hakkımızda

FG Yapı, uyguladığı bütün projelerde detaycı yaklaşımıyla yapı ve mobilya sektöründe fark yaratmayı hedeflemiştir. Toplam kalite yönetimi ve doğru iş analizlerin pratiğe dökülmesiyle başarısını sürdürülebilir kılmıştır. 1997 yılından itibaren sürekli artan ürün kalitemizle müşteri portföyümüzü zenginleştiriyor, müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda ürün yelpazemizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Zaman içinde imal ettiğimiz ürünleri sınıflandırarak, konusunda uzmanlaştığımız kaliteli ürünlerimizin satışlarını artırmayı ve sektördeki liderliğimizi kalıcı kılmayı hedefledik. FG Yapı’nın önemli markaları arasında yer alan, masa tablaları üretimi konusunda uzmanlaşmış olan Masacım.com, kare, dikdörtgen ve yuvarlak ölçü çeşitleriyle son tüketiciye yönelik hizmet vermektedir.
Yüksek kalite ve üstün hizmet anlayışıyla, mobilya sektöründe bizi fark yaratan bir firma konuma getiren Masacım.com markamız, iç pazarda tanındığı gibi, dış dünyaya da açılan kapımız oldu ve olmaya da devam etmektedir. Sürekli artan ihracat hacmimiz markamızın gücünün kanıtıdır.

VİZYONUMUZ

Faaliyette bulunduğumuz yapı ve mobilya sektörünün lokomotif firmalarından biri olarak, tüketiciye daima iyi olanı sunmak ve müşterilerimizin yaşam kalitesini artırarak mutluluklarının devamlılığını sağlamaktır.

MİSYONUMUZ

Başarımızın ana unsuru olarak gördüğümüz “FG Yapı’’ ailesinin tüm bireyleri ve saygın müşterilerinin katılımı ile sürekli gelişim içinde olan bir firma olmak, gerek müşteriler, gerekse sektörde ticari ilişki içinde bulunduğumuz firma ve kişiler tarafından saygın ve güvenilir bir marka olarak anılmak.